ÚSPĚCHY ŠKOLY V SOUTĚŽÍCH |
|||
HUDEBNÍ OBOR, ÚSTŘEDNÍ KOLA |
|||
ROK |
SOUTĚŽÍCÍ |
UMÍSTĚNÍ |
VYUČUJÍCÍ |
2023 |
Trio Victorie Halaby, flétna, |
2. místo | Jaroslava Maťáková, Alena Kolaříková |
2023 |
Žesťové trio |
2. místo |
Petr Janda |
2023 |
David Kolařík, akordeon |
1.místo |
Milena Salačová |
2023 |
Tadeáš Foukal, akordeon |
3. místo |
Milena Salačová |
2023 |
Trio akordeonů |
3, místo |
Milena Salačová |
2022 |
Sebastián Černý, bicí |
2. místo |
Jaromír Novák |
2022 |
Zora Kalašová, zpěv |
3. místo |
Jana Veberová |
2021 |
Eliška Čechová - sólový klavír |
1. místo |
Alena Kolaříková |
2021 |
Vilma Černá a Eliška Čechová - čtyřruční hra |
1. místo |
Alena Kolaříková |
2020 |
Eliška Čechová - sólový klavír |
3. místo |
Alena Kolaříková |
2020 |
Vilma Černá - sólový klavír |
3. místo |
Alena Kolaříková |
2019 |
Trio - Vlasta Klekerová, housle, Martina Masárová, flétna, Vilma Černá, klavír |
1. místo |
Jiří Panchartek Jaroslava Maťáková Alena Kolaříková |
2019 |
Trio s klavírem - Lucie Topinková, flétna, Natália Kalašová, flétna, Victorie Halaby, flétna, Kristýna Straková, klavír |
2. místo |
Jaroslava Maťáková Světlana Doležilová |
2019 |
Žesťové trio - Hugo Pohořalý, trubka, Noe Elis, trubka, Matyáš Elis, trombon |
1.místo |
Jaroslav Nosek Petr Janda |
2019 |
František Jinek, akordeon |
2.místo |
|
2019 |
Tadeáš Foukal, akordeon |
2. místo |
Milena Salačová |
2018 |
Matyáš Elis, trombon |
1. místo |
Petr Janda |
2018 |
Noe Elis, trubka |
2. místo |
Jaroslav Nosek |
2018 |
Victorie Halaby, flétna |
2. místo |
Jaroslava Maťáková |
2018 |
Sára Chvílová, klarinet |
3. místo |
Martina Halaby Štěrbová |
2018 |
Martina Masárová, flétna |
1. místo |
Jaroslava Maťáková |
2017 |
Eliška Hejhalová, flétna |
čestné uznání - |
Jaroslava Maťáková |
2017 |
Hejhalová Anežka, housle |
čestné uznání 1. stupně |
Jiří Panchartek |
2017 |
Černá Vilma, klavír |
Karlovarská růžička 2. místo |
Alena Kolaříková |
2016 |
Trio - Natália Kalašová, flétna |
3. místo |
Jaroslava Maťáková |
2016 |
Trio - Noe Elis, trubka |
1. místo, M. Šedivý - ocenění |
Jaroslav Nosek |
2016 |
Jakub Pavlíček, akordeon |
2. místo |
Milena Salačová |
2016 |
Tadeáš Foukal, akordeon |
3. místo |
Milena Salačová |
2016 |
Duo akordeonů - Elia Marie Lebrová |
2. místo |
Milena Salačová |
2016 |
Duo - Barbora Kikalová, flétna |
2. místo |
Jaroslava Maťáková |
2016 |
Trio - Jakub Hejhal, housle |
1. místo, E. Hejhalová - ocenění |
Jiří Panchartek |
2015 |
Le Quynh Nga, klarinet |
2. místo |
Ladislav Markvart |
2015 |
Tereza Štorchová, flétna |
3. místo |
Jaroslava Maťáková |
2015 |
Eliška Hejhalová, flétna |
1. místo |
Jaroslava Maťáková |
2015 |
Pěvecké duo - Eliška Lengálová |
2. místo |
Miroslava Šikulová |
2014 |
Jakub Hejhal, housle |
2. místo |
Jiří Panchartek |
2014 |
Anežka Hejhalová, housle |
2. místo |
Jiří Panchartek |
2014 |
Ambiam, Soubor irských a skotských písní |
zlaté pásmo |
Mark Johnston |
2013 |
Duo - Eliška Hejhalová, příčná flétna |
1. místo |
Milena Salačová |
2013 |
Tomáš Korda, akordeon |
čestné uznání |
Milena Salačová |
2013 |
Tereza Morávková, akordeon |
čestné uznání |
Milena Salačová |
2013 |
Trio - Lucie Brandejská, zobcová flétna |
2. místo |
Martina Halaby Štěrbová |
2013 |
Trio - Pavel Kovařík, flétna |
2. místo |
Martina Halaby Štěrbová |
2012 |
Lucie Brandejská, zobcová flétna |
1. místo |
Martina Halaby Štěrbová |
2012 |
Eliška Hejhalová, flétna |
2. místo |
Jaroslava Maťáková |
2012 |
Kateřina Hápová, flétna |
3. místo |
Eva Kovaříková |
2011 |
Hejhal Jakub, housle |
3. místo |
Jiří Panchartek |
2011 |
Morávková Tereza, akordeon |
3. místo |
Milena Salačová |
2011 |
Duo - Rosenkrancová Sabina, akordeon |
1. místo |
Milena Salačová |
2010 |
Trio - Jakub Hejhal, housle |
1. místo |
Jiří Panchartek, |
2009 |
Eliška Hejhalová, flétna |
1. místo |
Jaroslava Maťáková |
2009 |
Kateřina Hápová, flétna |
3. místo |
Eva Kovaříková |
2009 |
Tomáš Matějka, trubka |
1. místo |
Jaroslav Nosek |
2008 |
Tereza Morávková, akordeon |
3. místo |
Milena Salačová |
2008 |
Sabina Rosenkrancová, akordeon |
3. místo |
Milena Salačová |
2007 |
Duo - Eliška Hejhalová |
2. místo |
Martina Štěrbová, Jiří Panchartek |
2006 |
lva Kážová, klarinet |
čestné uznání |
Jana Antolčíková |
2005 |
Martina Salačová, akordeon |
3. místo |
Mgr. Dušana Vojnová |
2005 |
Tomáš Kolařík, housle |
3. místo |
Jiří Panchartek |
2004 |
Swingový orchestr |
stříbrné pásmo |
Jaroslav Nosek |
2003 |
Tomáš Kolařík, zpěv |
1. místo |
Lenka Jančíková |
2003 |
Eva Jirků, zpěv |
1. místo |
Lenka Jančíková |
2003 |
Swingový orchestr |
zlaté pásmo |
Jaroslav Nosek |
2003 |
Dechový orchestr mladých |
stříbrné pásmo |
Rudolf Fleissig |
2002 |
Tomáš Kolařík, housle |
čestné uznání 1.st. |
Jiří Panchartek |
2002 |
Martina Salačová, akordeon |
čestné uznání |
Mgr. Dušana Voj nová |
2001 |
Swingový orchestr |
1. místo |
Jaroslav Nosek |
2001 |
Tomáš Kolařík, zpěv |
2. místo |
Lenka Jančíková |
2001 |
Dechový orchestr |
zlaté pásmo |
Rudolf Fleissig |
2001 |
Swingový orchestr |
bronzové pásmo |
Jaroslav Nosek |
1998 |
Dechový orchestr mladých |
1. místo |
Rudolf Fleissig |
1995 |
Dechový orchestr mladých |
2. místo |
Rudolf Fleissig |
1994 |
Tomáš Novák, akordeon |
6. místo |
Anna Vokráčková |
1993 |
Barbora Šteflová, housle |
čestné uznání |
František Ježek |
1993 |
Pavlína Kroutilová, kytara |
3. místo |
Petr Voborník |
1991 |
Markéta Simůnková, flétna |
|
Eva Muríňová |
1991 |
Jiří Picka, trubka |
|
Josef Čech |
1991 |
Martin Ptáček, trubka |
|
Rudolf Fleissig |
1989 |
Dechový orchestr |
1. místo |
Rudolf Fleissig |
1988 |
Martin Ptáček |
2. místo |
Rudolf Fleissig |
1986 |
Dechový orchestr |
3. místo |
Rudolf Fleissig |
1985 |
Tomáš Kopáček, klarinet |
2. místo |
Aleš Zima |
1985 |
Jaroslav Rouček, trubka |
2. místo |
František Ježek |
1985 |
Karel Tachecí, tuba |
2. místo |
Rudolf Fleissig |
1983 |
Dechový orchestr |
2. místo |
Rudolf Fleissig |
1980 |
Smyčcový kvartet s klavírem |
3. místo |
František Ježek, Věra Rybová |
1978 |
Pavel Eret, housle |
3. místo |
František Ježek |
1976 |
Josef Mikula, trubka |
1. místo |
František Ježek |
1976 |
Milan Masopust, pozoun |
2. místo |
Oldřich Hliňák |
1976 |
Jaroslav Nosek, trubka |
3. místo |
Rudolf Fleissig |
1976 |
Žesťové trio |
3. místo |
Rudolf Fleissig |
1975 |
Jiří Skalic, trubka |
3. místo |
Rudolf Fleissig |
1966 |
Trio klarinetů |
1. místo |
Josef Kašpar |
VÝTVARNÝ OBOR, SOUTĚŽE A VÝSTAVY |
|||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2023 |
Mezinárodní výtvarná soutěž Lidice Adéla Mašková – čestné uznání, Frida Marešová – čestné uznání |
||||||||||||||||||
2022 |
Mezinárodní výtvarná soutěž Lidice Lilian Flégrová - čestné uznání Barbora Šulcová - čestné uznání. |
||||||||||||||||||
2019 |
Mezinárodní výtvarná soutěž Lidice Adéla Koublová - čestné uznání Veronika Vachková - čestné uznání. |
||||||||||||||||||
2018 |
|
||||||||||||||||||
2017 |
celostátní kolo, výtvarný obor - kolektivní práce |
||||||||||||||||||
2017 |
Tydlitát Petr- čestné uznání na mezinárodní výtvarné soutěži Lidice |
||||||||||||||||||
2015 |
Nela Kyselová - Ocenění výtvarné práce na mezinárodní soutěži Lidice. |
||||||||||||||||||
2014 |
Ocenění na soutěži v Galerii moderních umění v Roudnici nad Labem při výstavě V.K.N. |
||||||||||||||||||
2013 |
Celostátní přehlídka prací výtvarných oborů ve Šternberku |
||||||||||||||||||
2012 |
Eliška Dortová - 1.místo ve třetí kategorii výtvarné soutěže "Den vody" |
||||||||||||||||||
2012 |
Skupinová práce žáků VO ZUŠ - inspirativní výtvarný počin - zvláštní cena kolektivu v soutěži "Letem světem" |
||||||||||||||||||
2012 |
Eliška Čechová - ocenění v kategorii 1. - 3. třída ZŠ v soutěži "Letem světem" |
||||||||||||||||||
2009 |
Výstava "Mámo, táto v komoře je myš" - Galerie moderního umění v Roudnici n.L. |
||||||||||||||||||
2009 |
Vydání kalendáře prací žáků VO k oslavám 70.výročí školy |
||||||||||||||||||
2009 |
Výstava v konferenčním sále zdymadel v Roudnici n.L. - "Fenomén vody" |
||||||||||||||||||
2008 |
Vánoční výstava v ambitech kostela |
||||||||||||||||||
2007 |
Vánoční výstava v ambitech kostela, výzdoba restaurace a kavárny Amber Hotel Vavřinec - práce žáků VO |
||||||||||||||||||
2006 |
Soutěž "Moje nejmilejší představení" - ohodnoceny práce 45 žáků VO |
||||||||||||||||||
2006 |
Výstava VO v Podřipském muzeu, vánoční výstava v ambitech kostela |
||||||||||||||||||
2005 |
Vánoční výstava v ambitech kostela |
||||||||||||||||||
2004 |
Výtvarná soutěž - "Co mi čára povídala" - P. Kříž, B. Hořenínová |
||||||||||||||||||
2004 |
G. Pecharová, J. Klepetko, M. Šifalda, J. Brodský, M. Kučerová, D. Miller, J. Kaiser |
||||||||||||||||||
2004 |
Výtvarná soutěž - L. Hanišová, M. Valinová, A. Všetečková, A. Štekrtová, |
||||||||||||||||||
2003 |
Výtvarná soutěž - "Povídáme si se zvířátky" - 1.cena - K. Malcová |
||||||||||||||||||
1999 |
Výtvarná soutěž - ocenění D. Černý, K. Podlahová, J. Richtr, P. Kruliš |
||||||||||||||||||
1991 |
Krajská přehlídka VO |
||||||||||||||||||
1990 |
"Zoo očima dětí" - K. Vraná, D. Rathouská |
||||||||||||||||||
1989 |
Soutěž Branná výchova - oceněna práce M. Aurové |
||||||||||||||||||
1989 |
Soutěž Děti, mír a umění - oceněny práce M. Kolářové, P. Korejčíka, L. Petra, S. Frýdové, T.Pengla, P. Simra, J. Veselé, M. Hilšera, J. Nováka, M. Zástěrové, G.Čmejlové |
||||||||||||||||||
1989 |
Soutěž LŠU - ohodnoceny práce L. Petra, N. Apeltauerové, M. Justové, S. Matouškové, K. Nové |