Absolventi

Hudební obor

Výtvarný obor

Dramatický obor


Hlavní  >  O škole  >  Absolventi

Absolventi

 

..

Absolventi školního roku 2022/2023

Hudební obor 1.stupeň
Žák: Obor: Učitel:
Abtová Lucie Hra na EKN Markvart
Černá Vilma Hra na klavír Kolaříková
Dědková Tamara Hra na klavír Vyšínová
Fidlerová Kateřina Hra na klavír Kolaříková
Hartová Ema Hra na klavír Panchartková
Heková Elena Hra na klarinet Halaby Štěrbová
Hladká Anna Hra na housle Panchartek
Hrabánková Maia Hra na klavír Skalicová
Justová Adéla Hra na flétnu Maťáková
Kočíb Dominik Hra na bicí nástroje Novák
Kovařík Lukáš Hra na klavír Panchartková
Kovařík Lukáš Hra na trubku Nosek
Králová Sofie Hra na housle Panchartek
Le Anh Tuan Hra na violoncello Chovanec
Lipnická Markéta Hra na trubku Nosek
Masárová Martina Hra na flétnu Maťáková
Popelková Dana Hra na kytaru Háp
Řeháčková Monika Hra na klavír Kolaříková
Řeháčková Monika Sólový zpěv Šikulová
Sittová Eliška Hra na klavír Valdmanová
Suchá Štěpánka Hra na EKN Markvart
Špringl František Hra na klavír Panchartková
Šusterová Veronika Hra na klavír Skalicová
Tichý Matěj Hra na trubku Nosek
Vyšinský Vítek Hra na trubku Nosek
Literárně dramatický obor 1.stupeň
Balcarová Anna   Synková
Brožová Anežka   Synková
Výtvarný obor 1.stupeň
Balcarová Anna   Karfilátová
Cimrová Elena   Mlsová
Coufalová Klára   Karfilátová
Hervertová Ema   Mlsová
Lahovská Lucie   Mlsová
Sádovská Sofie   Mlsová
Tichá Zuzana   Karfilátová

 

Hudební obor 2.stupeň  
Žák: Obor: Učitel:
Beránková Anežka Hra na klavír Skalicová
Beranová Kateřina Hra na klavír Doležilová
Brosinger Adam Hra na klavír Valdmanová
Černý Sebastián Hra na klavír Doležilová
Foukal Tadeáš Hra na akordeon Salačová
Korda Tomáš Hra na akordeon Salačová
Müller Daniel Hra na klasickou kytaru Černý
Veltruská Anna Hra na klavír Vyšínová
Výtvarný obor 2. stupeň
Doleželová Kristýna   Karfilátová
Karfilátová Tereza   Karfilátová
Kolková Anna   Mlsová
Saifrtová Magdalena   Mlsová

 

Absolventi školního roku 2021/2022

Hudební obor 1. stupeň
Žák:
Obor:
Učitel:
Beranová Barbora
Hra na klavír
Kolaříková
Cihlář Vojtěch
Hra na klarinet
Kyzlík
Fuksová Elen
Hra na klasickou kytaru
Háp
Halaby Victorie
Hra na flétnu
Maťáková
Hollein Adam
Hra na klavír
Markvart
Chaloupková Anna
Sólový zpěv
Veberová
Kiňovič Lukáš
Hra na klasickou kytaru
Háp
Klekerová Vlasta
Hra na housle
Panchartek
Krejza Matěj
Hra na bicí nástroje
Novák
Kubáč Vojtěch
Hra na klavír
Skalicová
Kupková Marie
Hra na klavír
Vyšínová
Motyčka Tobiáš
Hra na klavír
Doležilová
Mrázek Lukáš
Hra na bicí nástroje
Novák
Novák Jiří
Hra na klavír
Kolaříková
Nováková Marie
Hra na klavír
Kolaříková
Peprník Václav
Hra na klavír
Skalicová
Suchomel Jaroslav
Hra na klavír
Panchartková
Synková Karolína
Hra na bicí nástroje
Novák
Vanická Anastázie
Hra na housle
Panchartek
Zíková Agáta
Hra na klarinet
Halaby
Výtvarný obor 1. stupeň
Blandová Neli
 
Karfilátová
Hrabánková Maia
 
Mlsová
Krátká Linda
 
Karfilátová
Krejčová Kateřina
 
Karfilátová
Kubová Klára
 
Karfilátová
Mrzenová Tereza
 
Karfilátová
Polívková Nina
 
Mlsová
Puršl Michal
 
Karfilátová
Hudební obor 2. stupeň
Hejhalová Anežka
Hra na housle
Panchartek
Krajníková Adéla
Hra na klavír
Vyšínová
Peprníková Eliška
Hra na zobcovou flétnu
Halaby
Špunda Matěj
Hra na klavír
Panchartková
Štorová Barbora
Hra na violoncello
Chovanec
Výtvarný obor 2. stupeň
Dobiášová Anna
 
Mlsová
Medřická Eliška
 
Karfilátová
 

Absolventi školního roku 2020/21

Hudební obor 1.stupeň
Žák Obor Učitel
Beranová Veronika Hra na klavír Doležilová
Čechová Eliška Hra na klavír Kolaříková
Černý Vojtěch Hra na klavír Valdmanová
Dědková Gala Hra na klavír Vyšínová
Divišová Jana Hra na flétnu Nebřenská
Dobiášová Marie Hra na klavír Kolaříková
Falta Šimon Hra na bicí nástroje Novák
Havláková Kateřina Hra na klavír Kolaříková
Havláková Martina Hra na klavír Kolaříková
Havláková Martina Sólový zpěv Šikulová
Husáková Michaela Hra na akordeon Salačová
Kalašová Zora Sólový zpěv Veberová
Kalousová Emily Hra na klasickou kytaru Roček
Kleker Jiří Hra na zobcovou flétnu Janda
Kocourková Marie Sólový zpěv Šikulová
Kolek Mikuláš Hra na akordeon Salačová
Kopalová Lucie Hra na akordeon Salačová
Koubská Ema Ludmila Hra na klavír Valdmanová
Kozáková Martina Hra na klavír Skalicová
Králová Emma Hra na flétnu Kovaříková
Krátký Matěj Hra na klasickou kytaru Černý
Kršová Klaudie Hra na klavír Vyšínová
Mikas Karel Hra na klavír Doležilová
Mrázek Aleš Hra na klasickou kytaru Černý
Pavlíček Jakub Hra na akordeon Salačová
Pohořalý Hugo Hra na basovou kytaru Háp
Popa Tereza Hra na klavír Panchartková
Synková Karolína Sólový zpěv Šikulová
Šifalda Josef Hra na zobcovou flétnu Kyzlík
Valdman Jiří Hra na bicí nástroje Novák
Vondrová Zita Hra na klavír Kolaříková
     
Výtvarný obor 1. stupeň    
Beranová Veronika   Mlsová
Buková Hana   Mlsová
Franc Tomáš   Mlsová
Halaby Victorie   Karfilátová
Kautská Anděla   Karfilátová
Kozáková Martina   Karfilátová
Mlsová Barbora   Mlsová
Němcová Barbora   Mlsová
Oubrechtová Jana Marie   Karfilátová
Sedláková Stella   Mlsová
Šťastná Nela   Karfilátová
     
Hudební obor 2. stupeň    
Bílek Albert Hra na klavír Vyšínová
Elterleinová Natálie Hra na klavír Valdmanová
Krajník Ondřej Hra na klavír Vyšínová
Krátká Anna Hra na klavír Doležilová
Kubáč Václav Hra na klavír Skalicová
Palatová Tereza Sólový zpěv Šikulová
Peprníková Eliška Sólový zpěv Veberová
Sedláková Johana Hra na klavír Doležilová
Straková Kristýna Hra na klavír Doležilová
Střílková Martina Hra na klavír Panchartková
Šulc Michal Hra na bicí nástroje Novák
     
Výtvarný obor 2. stupeň    
Tojnarová Daniela   Karfilátová

 

 

Absolventi hudebního oboru, kteří odešli studovat na vyšší umělecké školy :

  • Antolčíková-Fleissigová Jana dipl.um.
  • Berkyová Alexandra
  • Berkyová Anežka
  • Bláhová-Vodseďálková Jaroslava
  • Broft Ivan
  • Broftová Šárka DiS.
  • Čechová Jitka Mgr.
  • Dlouhý Jaroslav
  • Dolejší Martin
  • Dušková-Podlipná Ellen
  • Elis Matyáš
  • Eret Pavel Mgr.
  • Eretová Věra
  • Fidlerová Kateřina
  • Hájek Otakar
  • Halaby Štěrbová-Štěrbová Martina dipl.spec.
  • Hanč Václav PaedDr.
  • Hartmannová Johana
  • Holubová-Štérová Heda
  • Hrdlička Ladislav
  • Hübnerová-Kazdová Blanka
  • Chudoba Petr
  • Chýnová-Syrová Eva
  • Chvílová Sára
  • Jančíková-Jandová Lenka
  • Janda Petr Mgr. 
  • Jehlíková-Holečková Věra
  • Jeřábková Marcela Mgr.
  • Jindráková Monika
  • Jirka Martin
  • Jůzová Veronika
  • Kárová-Fišerová Miluše
  • Kašpar Tomáš Mgr.
  • Kašparová Kamila Mgr.
  • Kinská Lucie DiS.
  • Kinská-Scherbaumová Růžena
  • Klár Tom
  • Klárová Helena
  • Klekerová Vlasta 
  • Kolařík Tomáš
  • Kolaříková-Sovová Alena
  • Kondek Josef
  • Kopáček Jaroslav Mgr.
  • Kopáček Tomáš Mgr.
  • Kotalík Miroslav
  • Kovaříková-Janoušková Eva
  • Krajníková-Francová Lenka Mgr.
  • Králová-Kociánová Hana
  • Křičková-Ebertová Zora Mgr.
  • Křivancová-Ježková Marie Mgr.
  • Kubík Jaromír MUDr.
  • Kunt Miloslav
  • Kunt Roman
  • Kyzlík Antonín
  • Legner Jan
  • Lipš Ondřej
  • Machová-Brožíková Vendula
  • Malá Magdalena dipl.um.
  • Malý Martin
  • Martinec Michal dipl.um.
  • Marzyová-Holubová Radmila Mgr.
  • Matějka Tomáš
  • Matiová Jitka
  • Matuzsek Petr
  • Mazáček Jiří
  • Mikula Josef
  • Najnar Jiří
  • Němec Josef
  • Nosek Jaroslav
  • Nosek Vojtěch
  • Novotný Josef
  • Panchartek Jiří
  • Pavelková Hana Mgr.
  • Petrová-Nedomová Marie
  • Polák Pavel
  • Rodriguez Aurea 
  • Rott Břetislav
  • Rouček Jaroslav Mgr.
  • Růžička Luboš
  • Rybová-Hořejší Věra
  • Sailer Pavel
  • Salačová Martina
  • Simůnková Markéta
  • Skalic Jiří, Mgr.
  • Skalicová-Králová Hana
  • Straňková-Radostová Lenka Mgr., PhD.
  • Stratinská Hana
  • Svobodová Gabriela
  • Šedivý Ondřej PhDr.
  • Šourek Pavel
  • Stratinská Hana
  • Štrobl Jiří Mgr.
  • Štrobl Pavel Mgr.
  • Štruplová-Veselá Miloslava
  • Štyvar Václav
  • Šustera Zdeněk
  • Švingr Zdeněk
  • Švorčíková-Němcová Marie
  • Váchalová Milada
  • Valdmanová-Honková Petra
  • Valentová Dagmar
  • Vávra Vít
  • Vodička Zdeněk
  • Vojtek František
  • Vyšatová Hedvika DiS.
  • Vyšínová-Bílková Hana
  • Wolf Tomáš
  • Wolf Zdeněk
  • Zbytovská-Urbánková Eva Mgr.
  • Zima Aleš 

Absolventi výtvarného oboru, kteří pokračovali ve studiu na odborných a uměleckých školách :

  • Bastlová Aneta
  • Bastlová Petra
  • Baštecká-Hávová Dita
  • Bauerová Michaela
  • Beránková Petra
  • Brodský Jan Mgr.
  • Brotánek Jakub
  • Bukovský Mikuláš 
  • Čmedlová Lenka
  • Doucha Aleš
  • Drahozalová-Langweilová Vladimíra Mgr.
  • Dusová Simona
  • Faryová Zuzana 
  • Gaspárová Veronika 
  • Gonzalez Jorge 
  • Hančlová Kamila
  • Hančlová Tereza 
  • Hávová Dita
  • Hejdová Naděžda Ing.arch.
  • Holakovská Jana
  • Hornová Světluše
  • Hrubá Tereza
  • Jandová Eva
  • Janoš Petr
  • Jelínková Šárka
  • Jindrová Ivana
  • Kadlečíková Nikola
  • Kapoun Ondřej
  • Karfilátová Tereza 
  • Kiss Vojtěch
  • Kokeš Václav
  • Kubíková Ivana akad.mal.
  • Kučerová Ladislava Ing.arch.
  • Kunert Pavel Ing.arch.
  • Landsfeldová Marcela
  • Lednická Zuzana
  • Löblová Jarmila
  • Lukešová Iva
  • Mádlíková Marta
  • Mádlíková-Bartoňová Libuše
  • Medáčková Kateřina
  • Miksch Jan
  • Mikschová-Podlahová Jitka Mgr.
  • Nebřenská Dora 
  • Němeček Daniel
  • Olšovská Petra
  • Pavlíková Marie
  • Petráková Barbora
  • Petrová Jitka
  • Pokorný Pavel
  • Poláčková Eva
  • Potůčková-Machoninová Alena PhDr.
  • Přibylová Jana
  • Přibylová Pavla
  • Puršlová Ljuba
  • Randa Jiří
  • Ravelotsalamová Tiana Harena
  • Roubíčková Hana
  • Saurová Vlasta
  • Sedláková Stella 
  • Soukupová Lucie
  • Spurná Hana
  • Starzcewská Martina
  • Suchomel Jiří
  • Šálková Šárka
  • Školová Jana
  • Školová Lenka
  • Šimberská Hana 
  • Šťastný Pavel
  • Veselá Kristýna Alice 
  • Štroblová-Buriánková Alena
  • Vaicová Veronika
  • Veverková Anna
  • Zrzavý Jan
  • Železná Renata