..
Absolventi školního roku 2022/2023 |
||
Hudební obor 1.stupeň | ||
Žák: | Obor: | Učitel: |
Abtová Lucie | Hra na EKN | Markvart |
Černá Vilma | Hra na klavír | Kolaříková |
Dědková Tamara | Hra na klavír | Vyšínová |
Fidlerová Kateřina | Hra na klavír | Kolaříková |
Hartová Ema | Hra na klavír | Panchartková |
Heková Elena | Hra na klarinet | Halaby Štěrbová |
Hladká Anna | Hra na housle | Panchartek |
Hrabánková Maia | Hra na klavír | Skalicová |
Justová Adéla | Hra na flétnu | Maťáková |
Kočíb Dominik | Hra na bicí nástroje | Novák |
Kovařík Lukáš | Hra na klavír | Panchartková |
Kovařík Lukáš | Hra na trubku | Nosek |
Králová Sofie | Hra na housle | Panchartek |
Le Anh Tuan | Hra na violoncello | Chovanec |
Lipnická Markéta | Hra na trubku | Nosek |
Masárová Martina | Hra na flétnu | Maťáková |
Popelková Dana | Hra na kytaru | Háp |
Řeháčková Monika | Hra na klavír | Kolaříková |
Řeháčková Monika | Sólový zpěv | Šikulová |
Sittová Eliška | Hra na klavír | Valdmanová |
Suchá Štěpánka | Hra na EKN | Markvart |
Špringl František | Hra na klavír | Panchartková |
Šusterová Veronika | Hra na klavír | Skalicová |
Tichý Matěj | Hra na trubku | Nosek |
Vyšinský Vítek | Hra na trubku | Nosek |
Literárně dramatický obor 1.stupeň | ||
Balcarová Anna | Synková | |
Brožová Anežka | Synková | |
Výtvarný obor 1.stupeň | ||
Balcarová Anna | Karfilátová | |
Cimrová Elena | Mlsová | |
Coufalová Klára | Karfilátová | |
Hervertová Ema | Mlsová | |
Lahovská Lucie | Mlsová | |
Sádovská Sofie | Mlsová | |
Tichá Zuzana | Karfilátová |
Hudební obor 2.stupeň | ||
Žák: | Obor: | Učitel: |
Beránková Anežka | Hra na klavír | Skalicová |
Beranová Kateřina | Hra na klavír | Doležilová |
Brosinger Adam | Hra na klavír | Valdmanová |
Černý Sebastián | Hra na klavír | Doležilová |
Foukal Tadeáš | Hra na akordeon | Salačová |
Korda Tomáš | Hra na akordeon | Salačová |
Müller Daniel | Hra na klasickou kytaru | Černý |
Veltruská Anna | Hra na klavír | Vyšínová |
Výtvarný obor 2. stupeň | ||
Doleželová Kristýna | Karfilátová | |
Karfilátová Tereza | Karfilátová | |
Kolková Anna | Mlsová | |
Saifrtová Magdalena | Mlsová |
Absolventi školního roku 2021/2022 |
||
Hudební obor 1. stupeň
|
||
Žák:
|
Obor:
|
Učitel:
|
Beranová Barbora
|
Hra na klavír
|
Kolaříková
|
Cihlář Vojtěch
|
Hra na klarinet
|
Kyzlík
|
Fuksová Elen
|
Hra na klasickou kytaru
|
Háp
|
Halaby Victorie
|
Hra na flétnu
|
Maťáková
|
Hollein Adam
|
Hra na klavír
|
Markvart
|
Chaloupková Anna
|
Sólový zpěv
|
Veberová
|
Kiňovič Lukáš
|
Hra na klasickou kytaru
|
Háp
|
Klekerová Vlasta
|
Hra na housle
|
Panchartek
|
Krejza Matěj
|
Hra na bicí nástroje
|
Novák
|
Kubáč Vojtěch
|
Hra na klavír
|
Skalicová
|
Kupková Marie
|
Hra na klavír
|
Vyšínová
|
Motyčka Tobiáš
|
Hra na klavír
|
Doležilová
|
Mrázek Lukáš
|
Hra na bicí nástroje
|
Novák
|
Novák Jiří
|
Hra na klavír
|
Kolaříková
|
Nováková Marie
|
Hra na klavír
|
Kolaříková
|
Peprník Václav
|
Hra na klavír
|
Skalicová
|
Suchomel Jaroslav
|
Hra na klavír
|
Panchartková
|
Synková Karolína
|
Hra na bicí nástroje
|
Novák
|
Vanická Anastázie
|
Hra na housle
|
Panchartek
|
Zíková Agáta
|
Hra na klarinet
|
Halaby
|
Výtvarný obor 1. stupeň
|
||
Blandová Neli
|
|
Karfilátová
|
Hrabánková Maia
|
|
Mlsová
|
Krátká Linda
|
|
Karfilátová
|
Krejčová Kateřina
|
|
Karfilátová
|
Kubová Klára
|
|
Karfilátová
|
Mrzenová Tereza
|
|
Karfilátová
|
Polívková Nina
|
|
Mlsová
|
Puršl Michal
|
|
Karfilátová
|
Hudební obor 2. stupeň
|
||
Hejhalová Anežka
|
Hra na housle
|
Panchartek
|
Krajníková Adéla
|
Hra na klavír
|
Vyšínová
|
Peprníková Eliška
|
Hra na zobcovou flétnu
|
Halaby
|
Špunda Matěj
|
Hra na klavír
|
Panchartková
|
Štorová Barbora
|
Hra na violoncello
|
Chovanec
|
Výtvarný obor 2. stupeň
|
||
Dobiášová Anna
|
|
Mlsová
|
Medřická Eliška
|
|
Karfilátová
|
Absolventi školního roku 2020/21 |
||
Hudební obor 1.stupeň | ||
Žák | Obor | Učitel |
Beranová Veronika | Hra na klavír | Doležilová |
Čechová Eliška | Hra na klavír | Kolaříková |
Černý Vojtěch | Hra na klavír | Valdmanová |
Dědková Gala | Hra na klavír | Vyšínová |
Divišová Jana | Hra na flétnu | Nebřenská |
Dobiášová Marie | Hra na klavír | Kolaříková |
Falta Šimon | Hra na bicí nástroje | Novák |
Havláková Kateřina | Hra na klavír | Kolaříková |
Havláková Martina | Hra na klavír | Kolaříková |
Havláková Martina | Sólový zpěv | Šikulová |
Husáková Michaela | Hra na akordeon | Salačová |
Kalašová Zora | Sólový zpěv | Veberová |
Kalousová Emily | Hra na klasickou kytaru | Roček |
Kleker Jiří | Hra na zobcovou flétnu | Janda |
Kocourková Marie | Sólový zpěv | Šikulová |
Kolek Mikuláš | Hra na akordeon | Salačová |
Kopalová Lucie | Hra na akordeon | Salačová |
Koubská Ema Ludmila | Hra na klavír | Valdmanová |
Kozáková Martina | Hra na klavír | Skalicová |
Králová Emma | Hra na flétnu | Kovaříková |
Krátký Matěj | Hra na klasickou kytaru | Černý |
Kršová Klaudie | Hra na klavír | Vyšínová |
Mikas Karel | Hra na klavír | Doležilová |
Mrázek Aleš | Hra na klasickou kytaru | Černý |
Pavlíček Jakub | Hra na akordeon | Salačová |
Pohořalý Hugo | Hra na basovou kytaru | Háp |
Popa Tereza | Hra na klavír | Panchartková |
Synková Karolína | Sólový zpěv | Šikulová |
Šifalda Josef | Hra na zobcovou flétnu | Kyzlík |
Valdman Jiří | Hra na bicí nástroje | Novák |
Vondrová Zita | Hra na klavír | Kolaříková |
Výtvarný obor 1. stupeň | ||
Beranová Veronika | Mlsová | |
Buková Hana | Mlsová | |
Franc Tomáš | Mlsová | |
Halaby Victorie | Karfilátová | |
Kautská Anděla | Karfilátová | |
Kozáková Martina | Karfilátová | |
Mlsová Barbora | Mlsová | |
Němcová Barbora | Mlsová | |
Oubrechtová Jana Marie | Karfilátová | |
Sedláková Stella | Mlsová | |
Šťastná Nela | Karfilátová | |
Hudební obor 2. stupeň | ||
Bílek Albert | Hra na klavír | Vyšínová |
Elterleinová Natálie | Hra na klavír | Valdmanová |
Krajník Ondřej | Hra na klavír | Vyšínová |
Krátká Anna | Hra na klavír | Doležilová |
Kubáč Václav | Hra na klavír | Skalicová |
Palatová Tereza | Sólový zpěv | Šikulová |
Peprníková Eliška | Sólový zpěv | Veberová |
Sedláková Johana | Hra na klavír | Doležilová |
Straková Kristýna | Hra na klavír | Doležilová |
Střílková Martina | Hra na klavír | Panchartková |
Šulc Michal | Hra na bicí nástroje | Novák |
Výtvarný obor 2. stupeň | ||
Tojnarová Daniela | Karfilátová |
Absolventi hudebního oboru, kteří odešli studovat na vyšší umělecké školy :
- Antolčíková-Fleissigová Jana dipl.um.
- Berkyová Alexandra
- Berkyová Anežka
- Bláhová-Vodseďálková Jaroslava
- Broft Ivan
- Broftová Šárka DiS.
- Čechová Jitka Mgr.
- Dlouhý Jaroslav
- Dolejší Martin
- Dušková-Podlipná Ellen
- Elis Matyáš
- Eret Pavel Mgr.
- Eretová Věra
- Fidlerová Kateřina
- Hájek Otakar
- Halaby Štěrbová-Štěrbová Martina dipl.spec.
- Hanč Václav PaedDr.
- Hartmannová Johana
- Holubová-Štérová Heda
- Hrdlička Ladislav
- Hübnerová-Kazdová Blanka
- Chudoba Petr
- Chýnová-Syrová Eva
- Chvílová Sára
- Jančíková-Jandová Lenka
- Janda Petr Mgr.
- Jehlíková-Holečková Věra
- Jeřábková Marcela Mgr.
- Jindráková Monika
- Jirka Martin
- Jůzová Veronika
- Kárová-Fišerová Miluše
- Kašpar Tomáš Mgr.
- Kašparová Kamila Mgr.
- Kinská Lucie DiS.
- Kinská-Scherbaumová Růžena
- Klár Tom
- Klárová Helena
- Klekerová Vlasta
- Kolařík Tomáš
- Kolaříková-Sovová Alena
- Kondek Josef
- Kopáček Jaroslav Mgr.
- Kopáček Tomáš Mgr.
- Kotalík Miroslav
- Kovaříková-Janoušková Eva
- Krajníková-Francová Lenka Mgr.
- Králová-Kociánová Hana
- Křičková-Ebertová Zora Mgr.
- Křivancová-Ježková Marie Mgr.
- Kubík Jaromír MUDr.
- Kunt Miloslav
- Kunt Roman
- Kyzlík Antonín
- Legner Jan
- Lipš Ondřej
- Machová-Brožíková Vendula
- Malá Magdalena dipl.um.
- Malý Martin
- Martinec Michal dipl.um.
- Marzyová-Holubová Radmila Mgr.
- Matějka Tomáš
- Matiová Jitka
- Matuzsek Petr
- Mazáček Jiří
- Mikula Josef
- Najnar Jiří
- Němec Josef
- Nosek Jaroslav
- Nosek Vojtěch
- Novotný Josef
- Panchartek Jiří
- Pavelková Hana Mgr.
- Petrová-Nedomová Marie
- Polák Pavel
- Rodriguez Aurea
- Rott Břetislav
- Rouček Jaroslav Mgr.
- Růžička Luboš
- Rybová-Hořejší Věra
- Sailer Pavel
- Salačová Martina
- Simůnková Markéta
- Skalic Jiří, Mgr.
- Skalicová-Králová Hana
- Straňková-Radostová Lenka Mgr., PhD.
- Stratinská Hana
- Svobodová Gabriela
- Šedivý Ondřej PhDr.
- Šourek Pavel
- Stratinská Hana
- Štrobl Jiří Mgr.
- Štrobl Pavel Mgr.
- Štruplová-Veselá Miloslava
- Štyvar Václav
- Šustera Zdeněk
- Švingr Zdeněk
- Švorčíková-Němcová Marie
- Váchalová Milada
- Valdmanová-Honková Petra
- Valentová Dagmar
- Vávra Vít
- Vodička Zdeněk
- Vojtek František
- Vyšatová Hedvika DiS.
- Vyšínová-Bílková Hana
- Wolf Tomáš
- Wolf Zdeněk
- Zbytovská-Urbánková Eva Mgr.
- Zima Aleš
Absolventi výtvarného oboru, kteří pokračovali ve studiu na odborných a uměleckých školách :
- Bastlová Aneta
- Bastlová Petra
- Baštecká-Hávová Dita
- Bauerová Michaela
- Beránková Petra
- Brodský Jan Mgr.
- Brotánek Jakub
- Bukovský Mikuláš
- Čmedlová Lenka
- Doucha Aleš
- Drahozalová-Langweilová Vladimíra Mgr.
- Dusová Simona
- Faryová Zuzana
- Gaspárová Veronika
- Gonzalez Jorge
- Hančlová Kamila
- Hančlová Tereza
- Hávová Dita
- Hejdová Naděžda Ing.arch.
- Holakovská Jana
- Hornová Světluše
- Hrubá Tereza
- Jandová Eva
- Janoš Petr
- Jelínková Šárka
- Jindrová Ivana
- Kadlečíková Nikola
- Kapoun Ondřej
- Karfilátová Tereza
- Kiss Vojtěch
- Kokeš Václav
- Kubíková Ivana akad.mal.
- Kučerová Ladislava Ing.arch.
- Kunert Pavel Ing.arch.
- Landsfeldová Marcela
- Lednická Zuzana
- Löblová Jarmila
- Lukešová Iva
- Mádlíková Marta
- Mádlíková-Bartoňová Libuše
- Medáčková Kateřina
- Miksch Jan
- Mikschová-Podlahová Jitka Mgr.
- Nebřenská Dora
- Němeček Daniel
- Olšovská Petra
- Pavlíková Marie
- Petráková Barbora
- Petrová Jitka
- Pokorný Pavel
- Poláčková Eva
- Potůčková-Machoninová Alena PhDr.
- Přibylová Jana
- Přibylová Pavla
- Puršlová Ljuba
- Randa Jiří
- Ravelotsalamová Tiana Harena
- Roubíčková Hana
- Saurová Vlasta
- Sedláková Stella
- Soukupová Lucie
- Spurná Hana
- Starzcewská Martina
- Suchomel Jiří
- Šálková Šárka
- Školová Jana
- Školová Lenka
- Šimberská Hana
- Šťastný Pavel
- Veselá Kristýna Alice
- Štroblová-Buriánková Alena
- Vaicová Veronika
- Veverková Anna
- Zrzavý Jan
- Železná Renata