Plán akcí pro školní rok 2021/2022

Hudební obor

Výtvarný obor

Dramatický obor


Plán akcí pro školní rok 2021/2022

Plán akcí ZUŠ od 9. 5. 2022

Květen 2022
9.5. Po Absolventský koncert žáků J.Panchartka a P.Chovance Knihovna Ervína Špindlera 18:00
11.5. St Koncert žáků klavírní třídy Hany Skalicové Knihovna Ervína Špindlera 17:00
11.5. St Zkouška LDO 2 Zlatovláska KD Říp 15:00
11.5. St Veřejná generálka představení žáků LDO2 Zlatovláska. KD Říp 17:00
16.5. Po Koncert pro MŠ Velký sál ZUŠ 10:00
17.5. Út Klavírní recitál Elišky Čechové Velký sál ZUŠ 18:00
18.5. St Koncert žáků ze třídy Mileny Salačové Velký sál ZUŠ 17:00
19.5. Čt Koncert žáků ze třídy Antonína Kyzlíka Knihovna Ervína Špindlera 17:00
20.5. Koncert DOM v rámci Roudnického hudebního jara Sál KD Říp 19:00
21.5. So Vystoupení DOM na společném koncertu s orchestrem Pralinka Sál Konzervatoře Praha 19:00
21.5. So Vystoupení Ambiamu, finale , soutěž Dětská porta Kroměříž  
23.5. Po Interní koncert I. Velký sál ZUŠ 14:00
24.5. Út Interní koncert II. Velký sál ZUŠ 14:00
27.5. ZUŠ Open KD Říp, terasa, venkovní prostory 14:00
30.5. Po Koncert pro MŠ Velký sál ZUŠ 09:00
31.5. Út Koncert žáků ze třídy S.Doležilové Velký sál ZUŠ 18:00
Červen 2022
4.6. - 5.6. So - Ne Vystoupení souboru Ambiam na soutěži FolkyTonk Sloup v Čechách  
6.6. - 10.6. Po - Pá Postupové, závěrečné a přijímací zkoušky ZUŠ  
10.6. Vystoupení TO na Hasičských slavnostech Litoměřice  
10.6. Noc kostelů - vystoupení žáků ze třídy A. Kyzlíka Chrám Českobratrské církve evangelické Roudnice n/L 17:00
11.6. So Vystoupení DOM na Hasičských slavnostech Výstaviště Litoměřice 11:00
13.6. Po Veřejný koncert žáků ZUŠ KD Říp 18:00
14.6. Út Veřejný koncert žáků ZUŠ Galerie moderního umění 18:00
15.6. St Porada krajské akordeonové sekce ZUŠ Slavíkova 09:00
16.6. Čt Koncert žáků ze třídy Martiny Halaby Malý sál 17:00
17.6. Koncert žáků ze tříd M. Korša, M. Ročka a O. Šedivého Hrad v Budyni n. O. 17:00
20.6. Po Pedagogická a provozní porada Velký sál ZUŠ 09:00
20.6. Po Koncert žáků ze tříd M. Nebřenské, T. Kolaříka, J. Mareše a P. Bělíka Kulturní dům Bechlín 17:00
21.6. Út Koncert žáků ze třídy Markéty Nebřenské Vodní hrad Budyně n/O 16:30
21.6. Út Den otevřených dveří budovy ZUŠ v Roudnici n. L. 13:00
22.6. St Koncert žáků ze třídy Jaroslava Noska Velký sál ZUŠ 17:00
23.6. Čt Koncert žáků ze tříd M. Nebřenské, D. Hruškové, P. Fišerové a L. Markvarta ZŠ Horní Beřkovice 16:00
24.6. Vystoupení souboru Ambiam Svojkov, Nový Bor  
25.6. - 26.6. So - Ne Účast DOM na festivalu FEDO Štětí  
28.6. Út Koncert žáků ze třídy Jaroslavy Maťákové Velký sál ZUŠ 17:00

 

Zpět na přehled novinek