Úspěchy

ZUŠ Roudnice n.L.

Hudební obor

Výtvarný obor

Dramatický obor


Hlavní  >  O škole  >  Úspěchy
 

Úspěchy

ÚSPĚCHY ŠKOLY V SOUTĚŽÍCH

HUDEBNÍ OBOR, ÚSTŘEDNÍ KOLA

 ROK

 SOUTĚŽÍCÍ

 UMÍSTĚNÍ

 VYUČUJÍCÍ

2016

Trio - Natália Kalašová, flétna
          Lucie Topinková, flétna
          Kristýna Straková, klavír

3. místo

Jaroslava Maťáková
Jaroslava Maťáková
Světlana Doležilová

2016

Trio - Noe Elis, trubka
          Hugo Pohořalý, trubka
          Marek Šedivý, trombon

1. místo, M. Šedivý - ocenění

Jaroslav Nosek
Jaroslav Nosek
Petr Janda

2016

Jakub Pavlíček, akordeon

2. místo

Milena Salačová

2016

Tadeáš Foukal, akordeon

3. místo Milena Salačová
2016 Duo akordeonů - Elia Marie Lebrová
                              Tadeáš Foukal
 

2. místo

Milena Salačová
2016

Duo - Barbora Kikalová, flétna
           Tereza Morávková, akordeon  

2. místo

Jaroslava Maťáková
Milena Salačová

2016

Trio - Jakub Hejhal, housle
           Eliška Hejhalová, flétna
           Jan Straka, klavír

1. místo, E. Hejhalová - ocenění Jiří Panchartek
Jaroslava Maťáková 
Nana Vyšínová  

2015

Le Quynh Nga, klarinet 

2. místo

Ladislav Markvart

2015

Tereza Štorchová, flétna

3. místo

Jaroslava Maťáková

2015

Eliška Hejhalová, flétna

1. místo

Jaroslava Maťáková

2015

Pěvecké duo - Eliška Lengálová   
                      Kristýna Mrázová

2. místo

Miroslava Šikulová

2014

Jakub Hejhal, housle

2. místo

Jiří Panchartek

2014

Anežka Hejhalová, housle

2. místo

Jiří Panchartek

2014

Ambiam, Soubor irských a skotských písní

zlaté pásmo

Mark Johnston

2013

Duo - Eliška Hejhalová, příčná flétna
         Sabina Rosenkrancová, akordeon

1. místo

Milena Salačová
Jaroslava Maťáková

2013

Tomáš Korda, akordeon 

čestné uznání

Milena Salačová

2013

Tereza Morávková, akordeon

čestné uznání

Milena Salačová

2013

Trio - Lucie Brandejská, zobcová flétna 
         Anežka Hejhalová, zobcová flétna
         Kristýna Straková, klavír

2. místo

Martina Halaby Štěrbová
Jaroslava Maťáková
Světlana Doležilová 

2013

Trio - Pavel Kovařík, flétna
         Le Quynh Nga, klarinet 
         Jan Straka, klavír 

2. místo

Martina Halaby Štěrbová
Jaroslava Maťáková
Hana Vyšínová

2012

Lucie Brandejská, zobcová flétna  

1. místo

Martina Halaby Štěrbová

2012

Eliška Hejhalová, flétna

2. místo

Jaroslava Maťáková

2012

Kateřina Hápová, flétna

3. místo

Eva Kovaříková

2011

Hejhal Jakub, housle 

3. místo

Jiří Panchartek

2011

Morávková Tereza, akordeon 

3. místo

Milena Salačová

2011

Duo - Rosenkrancová Sabina, akordeon
          Hejhalová Eliška, flétna 

1. místo

Milena Salačová
Jaroslava Maťáková

2010

Trio - Jakub Hejhal, housle
          Eliška Hejhalová, flétna
          Jan Straka, klavír

1. místo

Jiří Panchartek,
Jaroslava Maťáková,
Hana Vyšínová

2009

Eliška Hejhalová, flétna

1. místo

Jaroslava Maťáková

2009

Kateřina Hápová, flétna

3. místo

Eva Kovaříková

2009

Tomáš Matějka, trubka

1. místo

Jaroslav Nosek

2008

Tereza Morávková, akordeon

3. místo

Milena Salačová

2008

Sabina Rosenkrancová, akordeon

3. místo

Milena Salačová

2007

Duo - Eliška Hejhalová
          Jakub Hejhal

2. místo

Martina Štěrbová, Jiří Panchartek

2006

lva Kážová, klarinet

čestné uznání

Jana Antolčíková

2005

Martina Salačová, akordeon

3. místo

Mgr. Dušana Vojnová

2005

Tomáš Kolařík, housle

3. místo

Jiří Panchartek

2004

Swingový orchestr

stříbrné pásmo

Jaroslav Nosek

2003

Tomáš Kolařík, zpěv

1. místo

Lenka Jančíková

2003

Eva Jirků, zpěv

1. místo

Lenka Jančíková

2003

Swingový orchestr

zlaté pásmo

Jaroslav Nosek

2003

Dechový orchestr mladých

stříbrné pásmo

Rudolf Fleissig

2002

Tomáš Kolařík, housle

čestné uznání 1.st.

Jiří Panchartek

2002

Martina Salačová, akordeon

čestné uznání

Mgr. Dušana Voj nová

2001

Swingový orchestr

1. místo

Jaroslav Nosek

2001

Tomáš Kolařík, zpěv

2. místo

Lenka Jančíková

2001

Dechový orchestr

zlaté pásmo

Rudolf Fleissig

2001

Swingový orchestr

bronzové pásmo

Jaroslav Nosek

1998

Dechový orchestr mladých

1. místo

Rudolf Fleissig

1995

Dechový orchestr mladých

2. místo

Rudolf Fleissig

1994

Tomáš Novák, akordeon

6. místo

Anna Vokráčková

1993

Barbora Šteflová, housle

čestné uznání

František Ježek

1993

Pavlína Kroutilová, kytara

3. místo

Petr Voborník

1991

Markéta Simůnková, flétna

 

Eva Muríňová

1991

Jiří Picka, trubka

 

Josef Čech

1991

Martin Ptáček, trubka

 

Rudolf Fleissig

1989

Dechový orchestr

1. místo

Rudolf Fleissig

1988

Martin Ptáček

2. místo

Rudolf Fleissig

1986

Dechový orchestr

3. místo

Rudolf Fleissig

1985

Tomáš Kopáček, klarinet

2. místo

Aleš Zima

1985

Jaroslav Rouček, trubka

2. místo

František Ježek

1985

Karel Tachecí, tuba

2. místo

Rudolf Fleissig

1983

Dechový orchestr

2. místo

Rudolf Fleissig

1980

Smyčcový kvartet s klavírem

3. místo

František Ježek, Věra Rybová

1978

Pavel Eret, housle

3. místo

František Ježek

1976

Josef Mikula, trubka

1. místo

František Ježek

1976

Milan Masopust, pozoun

2. místo

Oldřich Hliňák

1976

Jaroslav Nosek, trubka

3. místo

Rudolf Fleissig

1976

Žesťové trio

3. místo

Rudolf Fleissig

1975

Jiří Skalic, trubka

3. místo

Rudolf Fleissig

1966

Trio klarinetů

1. místo

Josef Kašpar

 

VÝTVARNÝ OBOR, SOUTĚŽE A VÝSTAVY

2015

Nela Kyselová - Ocenění výtvarné práce na mezinárodní soutěži Lidice. 

2014

Ocenění na soutěži v Galerii moderních umění v Roudnici nad Labem při výstavě V.K.N.

2013

Celostátní přehlídka prací výtvarných oborů ve Šternberku

2012

Eliška Dortová - 1.místo ve třetí kategorii výtvarné soutěže "Den vody"  

2012

Skupinová práce žáků VO ZUŠ - inspirativní výtvarný počin - zvláštní cena kolektivu v  soutěži "Letem světem"

2012

Eliška Čechová - ocenění v kategorii 1. - 3. třída ZŠ v soutěži "Letem světem"

2009

Výstava "Mámo, táto v komoře je myš" - Galerie moderního umění v Roudnici n.L.

2009

Vydání kalendáře prací žáků VO k oslavám 70.výročí školy

2009

Výstava v konferenčním sále zdymadel v Roudnici n.L. - "Fenomén vody"

2008

Vánoční výstava v ambitech kostela

2007

Vánoční výstava v ambitech kostela, výzdoba restaurace a kavárny Amber Hotel Vavřinec - práce žáků VO

2006

Soutěž "Moje nejmilejší představení" - ohodnoceny práce 45 žáků VO

2006

Výstava VO v Podřipském muzeu, vánoční výstava v ambitech kostela

2005

Vánoční výstava v ambitech kostela

2004

Výtvarná soutěž - "Co mi čára povídala" - P. Kříž, B. Hořenínová

2004

G. Pecharová, J. Klepetko, M. Šifalda, J. Brodský, M. Kučerová, D. Miller, J. Kaiser

2004

Výtvarná soutěž - L. Hanišová, M. Valinová, A. Všetečková, A. Štekrtová, 
A. Bulasová, S. Prošková, V. Tylová

2003

Výtvarná soutěž - "Povídáme si se zvířátky" - 1.cena - K. Malcová

1999

Výtvarná soutěž - ocenění D. Černý, K. Podlahová, J. Richtr, P. Kruliš

1991

Krajská přehlídka VO

1990

"Zoo očima dětí" - K. Vraná, D. Rathouská

1989

Soutěž Branná výchova - oceněna práce M. Aurové

1989

Soutěž Děti, mír a umění - oceněny práce M. Kolářové, P. Korejčíka, L. Petra, S. Frýdové, T.Pengla, P. Simra, J. Veselé, M. Hilšera, J. Nováka, M. Zástěrové, G.Čmejlové

1989

Soutěž LŠU - ohodnoceny práce L. Petra, N. Apeltauerové, M. Justové, S. Matouškové, K. Nové

(c) 2017 - Základní umělecká škola Roudnice nad Labem