Rozvrhy

ZUŠ Roudnice n.L.

Hudební obor

Výtvarný obor

Dramatický obor


Hlavní  >  O škole  >  Rozvrhy
 

Rozvrhy

Rozvrh hodin pro školní rok 2020 - 2021

  Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
Bělík Pavel
Libušina, č.2
klavír, EKN  
 
 
 
 
 
12:10
17:55
 
 
Benda Jan
Rvačov, č. 4
kytara  
 
 
 
14:00
18:45
13:10
17:45
 
 
Černý Zdeněk
Dr.Slavíka, č.18, Straškov-Vodochody
kytara, keyboard, kytarový soubor 12:10
15:55
13:00
17:55
13:00
17:05
13:50
17:55
13:00
15:25
Doležilová Světlana
Dr. Slavíka, č.28
klavír 13:00
17:05
13:50
17:55
13:00
17:05
13:00
17:05
13:00
15:25
Halaby Štěrbová Martina
Dr. Slavíka č. 17
klarinet, zobcová flétna, saxofon 13:00
17:05
13:00
17:05
13:00
16:15
13:00
17:05
12:10
16:15
Háp Vladimír
Libušina, č.2
kytara, baskytara  
 
19:00
19:45
 
 
 
 
13:00
18:45
Hrušková Denisa
Horní Beřkovice
HN, zobcová flétna, saxofon  
 
12:30
16:45
 
 
12:15
15:55
 
 
Chovanec Pavel
Rvačov - malý sál
violoncello, viola, kontrabas  
 
 
 
 
 
 
 
13:55
18:00
Janda Petr
Dr. Slavíka, č.22
baryton, tenor, pozoun,
zobcová flétna,hudební nauka
13:00
17:05
14:40
17:05
13:00
17:05
13:50
17:05
13:00
16:15
Johnston Mark
Rvačov, malý sál
Soubor irské a skotské hudby 15:30
17:00
 
 
 
 
 
 
 
 
Karfilátová Renata
Libušina, VO1/VO2
výtvarný obor 13:05
17:45
13:00
17:00
13:00
17:00
13:05
17:00
 
 
Kolaříková Alena
Dr. Slavíka, č.19
klavír, keyboard 13:00
17:55
12:10
17:55
 
 
12:10
17:05
13:00
16:15
Koršo Milan
Budyně nad Ohří
housle, keyboard, zob. flétna, trubka  
 
 
 
13:45
18:35
14:00
17:15
 
 
Kovaříková Eva
Libušina, č. 2
flétna, zobc. flétna, dechový orchestr 14:30
15:15
 
 
14:40
17:50
 
 
16:00
19:15
Křičková Zora
Budyně nad Ohří
klavír  
 
13:15
18:10
 
 
 
 
 
 
Kyzlík Antonín
Libušina,č.4
klarinet, saxofon, zobcová flétna,
keyboard
12:45
16:50
11:55
16:50
12:55
17:50
13:00
17:05
11:45
12:30
Mareš Jiří
Straškov-Vodochody, Bechlín
PHV, HN, klavír, keyboard  
 
 
 
13:00
17:05
12:50
16:55
 
 
Markvart Ladislav
ZŠ Horní Beřkovice
klarinet, saxofon, klavír, keyboard,
komorní hra
 
 
13:45
18:30
13:45
18:30
 
 
 
 
Maťáková Jaroslava
Dr. Slavíka, č.29
flétna, zobcová flétna,
flétnový soubor
12:10
17:05
13:00
17:05
12:10
17:05
12:10
17:05
 
 
Mlsová Kateřina
Libušina, VO1/VO2
výtvarný obor 13:05
17:45
13:00
17:00
 
 
13:05
17:00
13:00
17:00
Nebřenská Markéta
Budyně n. O., Horní Beřkovice,
Straškov-Vodochody, Bechlín
flétna, zobcová flétna, keyboard 13:05
18:00
12:15
18:00
12:00
16:05
12:30
16:35
 
 
Nosek Jaroslav
Rvačov, č.3
trubka, lesní roh, Taneční orchestr,
dechový orchestr
13:45
17:00
13:10
17:15
14:00
17:15
15:20
18:35
14:20
19:15
Novák Jaromír
Rvačov, č.10
bicí nástroje, Marching band 13:00
18:40
13:20
16:35
13:00
17:50
 
 
13:00
17:00
Panchartek Jiří
Rvačov, č.6
housle, kytara, smyčcový soubor 13:50
17:55
13:50
17:05
13:10
17:15
13:10
17:15
13:10
16:25
Panchartková Petra
Rvačov, č. 2
klavír 13:00
16:10
12:25
16:25
13:00
17:50
12:25
16:25
13:00
16:15
Rabas Pavel
Slavíkova č. 19, Bechlín
keyboard, klavír  
 
 
 
13:55
18:55
13:00
16:15
 
 
Roček Miroslav
Budyně nad Ohří
kytara, housle  
 
 
 
 
 
 
 
13:30
18:25
Salačová Milena
Dr. Slavíka č. 30, 22
akordeon, PHV, HN, keyboard,
akordeonový soubor
12:10
17:05
13:00
17:05
13:00
17:55
13:00
17:05
11:50
12:35
Skalicová Hana
Libušina, č.3
klavír 14:00
17:15
13:05
17:15
13:05
17:45
12:15
17:15
12:15
14:45
Synková Eva
Rvačov, malý sál
LDO  
 
 
 
 
 
13:30
15:55
 
 
Šedivý Ondřej
Rvačov, č.8, ZŠ Budyně n. O.
dechový orchestr, keyboard, klavír 14:30
17:00
 
 
 
 
14:30
16:55
 
 
Šikulová Miroslava
Rvačov, č.7
sólový zpěv, komorní sbor 13:00
17:05
13:00
17:05
13:50
17:05
13:00
17:05
13:00
16:15
Valdmanová Petra
Libušina č.1
klavír 13:00
17:05
13:00
17:05
13:00
17:05
13:00
17:05
13:00
15:25
Veberová Jana
Rvačov, č. 4
sólový zpěv, LDO 12:10
17:55
 
 
13:30
17:30
 
 
 
 
Vyšínová Hana
Rvačov, č. 9
klavír 13:50
17:55
14:40
17:55
13:50
17:55
13:50
17:55
13:00
16:15

(c) 2021 - Základní umělecká škola Roudnice nad Labem